Galeria

Galeria broni

W poniższej galerii pokazujemy niektóre modele broni palnej, z której prowadzimy szkolenia. Pozwolenie na broń palną sportową lub kolekcjonerską pozwala na uzyskanie każdej z tych jednostek. Jedynym miejscem, w którym można bez pozwolenia mieć kontakt z bronią palną jest strzelnica. Zapraszamy serdecznie!

Galeria Koszulek

Zapraszam do zakupu pamiątkowych koszulek z nadrukami. Koszulki można kupować na szkoleniach lub niezależnie. Przykładowe grafiki i wzory przedstawia poniższa galeria. Koszulki wysokiej jakości – bawełna 100%, gramatura 160g.
Drukujemy również indywidualne zamówienia wg dostarczonego pliku z grafiką. Istnieje możliwość nadruku na poniższych koszulkach logo firmy lub klubu a także druku koszulek klubowych na zamówienie.

Galeria amunicji

W niniejszej galerii prezentujemy amunicję, z której strzelamy. Można porównać zarówno kaliber amunicji jak i wielkość ładunku prochowego. Większy nabój to większa energia ale nie zawsze większy pocisk znaczy lepiej. I nie należy lekceważyć kalibru .22lr. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i porównać różnice w przeznaczeniu i sile amunicji zapraszamy na nasze szkolenia!