Strona główna

 

Strzelanie dla początkujących od 190 zł (dorośli i młodzież)

Wszystkie szkolenia prowadzi instruktor!

 • strzelanie podstawowe 45 strzałów (początkujący)
 • strzelanie rozszerzone 55 strzałów (początkujący)
 • strzelanie na bogato 75 strzałów (początkujący)

WIECZÓR KAWALERSKI

Strzelanie obejmuje:

 • podstawowe przeszkolenie z BHP i obsługi broni
 • strzelanie z wielu rodzajów broni
 • pamiątkowe koszulki - na zamówienie
 • pamiątkowe zdjęcia ze strzelania - na zamówienie

Wystrzałowy maluch (szkolenie dla dzieci)

Szkolenie obejmuje

 • 50 strzałów
 • 25x .22lr (pistolet)
 • 25x .22lr (karabinek)
 • czas około 1,5 godziny

Strzelanie dla grup

  imprezy integracyjne

 • wieczory kawalerskie
 • pikniki rodzinne
 • imprezy firmowe
 • strzelnica kryta lub otwarta

Strzelanie jest dla każdego!

Nie ważne ile masz lat, jaką płeć czy sprawność fizyczną. Strzelectwo sportowe to dyscyplina, w której każdy może spróbować swoich sił i osiągać wyniki.

Oferujemy szkolenie strzeleckie dla każdego bez względu na zasobność portfela. Oferujemy szkolenia w konkurencyjnych cenach. Posiadamy ofertę niedostępną w innych firmach szkoleniowych. Jeżeli chcesz spróbować czegoś wyjątkowego wystarczy powiedzieć, znajdziemy coś dla każdego. Nasza oferta jest elastyczna i może zawierać również obsługę cateringową dla firm.
Przyjdź już teraz i spróbuj swoich sił. Rozpocznij treningi i wejdź do świata strzelectwa sportowego!

Poprowadzimy Cię od początku przez wszystkie szczeble zaawansowania strzeleckiego.
Pomożemy Ci też w zdobyciu pozwolenia na broń!

O nas

SHOOTER READY to hasło wypowiadane przez sędziego podczas zawodów dynamicznych. Jego celem jest sprawdzenie czy strzelec (SHOOTER) jest gotowy (READY) do rozpoczęcia przebiegu. Jeżeli strzelec się nie porusza lub potwierdzi gotowość następuje komenda "standby" a następnie sygnał startujący zawodnika i timer.
Pomysł wziął się z pasji do strzelania sportowego w formie dynamicznej w wydaniu IPSC i IDPA. Chcemy krzewić wśród obywateli Polski zarówno pasję do sportu strzeleckiego jak i umiejętność samoobrony w sytuacji zagrożenia życia i mienia. Wolni Polacy z zasady posiadali broń i umieli się nią posługiwać. To stanowiło o sile naszego narodu i jego niezależności.
Naszą misją jest odmilitaryzować strzelectwo i przenieść je ze strefy tabu do codziennego życia. W wolnych krajach istnieje kultura spędzania czasu wolnego na piknikach strzeleckich oraz zawodach. Chcemy by jak największa liczba Polaków posiadała pozwolenie na broń i umiała się nią posługiwać w sposób odpowiedzialny. Obserwujemy wiele nieodpowiedzialnych zachowań na strzelnicy wśród osób mających kontakt z bronią często zawodowo. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na zachowania bezpieczne, które gwarantują świetną zabawę i bezpieczeństwo uczestników. Niektórzy mawiają, że "broń raz do roku sama strzela". To nie prawda. Przypadkowe wystrzały są sumą błędów ludzkich spowodowanych zbytnią pewnością siebie i brakami w przeszkoleniu.
Nasza firma szkoli tak aby uniknąć przypadków. Sami korzystamy z broni codziennie. Wyznajemy zasadę, że są żelazne zasady, których nie można pod żadnym pozorem naginać. Wtedy mamy gwarancję, że każdy jest bezpieczny i czuje się komfortowo na strzelnicy.
Zapraszamy wszystkich zwykłych ludzi, którzy chcą zapoznać się z umiejętnością strzelania z broni palnej, zdobyć pozwolenie na broń i szkolić się w umiejętności strzelania statycznego i dynamicznego. Jesteśmy po to, aby każdy mógł w przystępnej cenie odbyć takie szkolenia. Mamy wieloletnie doświadczenie szkoleniowe w różnych dziedzinach aktywności sportowej. Przez wiele lat pracowaliśmy z dziećmi i dorosłymi, sprawnymi i niepełnosprawnymi. Współpracujemy z najlepszymi. Nasze doświadczenie zbierane przez lata pozwala dopasować ofertę szkoleń dla każdego. Co ważne wszystkie zajęcia odbywają się w spokojnej atmosferze z duchem rywalizacji sportowej. W końcu strzelectwo to idealny sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego!

Dlaczego my?

Miła i profesjonalna obsługa, długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi.

Konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do klienta.

Pełne uprawnienia do prowadzenia szkoleń strzeleckich.

Zajęcia prowadzimy na strzelnicach- krytej i otwartej z zadaszeniem bez względu na pogodę!

WE SPEAK ENGLISH!

I conduct shooting lessons in English.

For more details please write me on: shooterready.lublin@gmail.com

Kontakt (biuro 24/7)

Shooter Ready
ul. Agatowa 13,
Lublin 20-571
STRZELNICA do wyboru: KRYTA w Lublinie lub OTWARTA o okolicy Lublina.
Strzelamy 7 dni w tygodniu- również w soboty i niedziele.
Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!